قیمت بروز فرش ها در این فروشگاه : دوشنبه ۹۸/۱۲/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش با ظرافت

انواع فرش با ظرافت

تولید فرش های با کیفیت یکی از اهداف شرکت فرش کاشان می باشد . خیلی از افراد فرش را به عنوان یک شی تزئینی  و کاربردی در دکوراسیون منزل خود استفاده می کنند . امروزه به لطف وجود دستگاه های بافنده و پیشرفته که از کشور بلژیک خریداری شده اند توانسته ایم فرش های با کیفیت بالا و ظرافت و زیبایی چشمگیری تولید و روانه بازار کنیم . ما با حمایت از تولید داخل می توانیم به پیشرفت روز افزون کشور خود کمک کنیم و روز به روز شاهد پیشرفت های کشور خود باشیم .
فرش و قالی در منزل هر ایرانی حرف اول را می زند اما انتخاب فرش مناسب نیز از مهم ترین کار هایی است که باید در ابتدای کار انجام شود . مثلا اگر قصد تغییر دکوراسیون یا خرید جهیزیه را دارید اولین چیزی که برای خرید انتخاب می کنید فرش است بعد تمامی وسایل را بر حسب آن خریداری کنید .
فرش های با ظرافت بالا
فرش های ماشینی  1500 شانه و فرش های ماشینی 1200  شانه انواع فرش های دستبافت گونه و با ظرافت بالا و با کیفیت را کارخانه فرش کاشان تولید می کند .
فرش های ماشینی 1500  شانه
فرش های ماشینی 1500  شانه از نو ظهور ترین و جدید ترین فرش های ماشینی در صنعت نساجی هستند . ظرافت و زیبایی که این فرش ها دارند از فرش های ماشینی 1200  شانه و 1000  شانه بیشتر و بالا تر است . از آن جایی که ظرافت و زیبایی و شانه و تراکم با قیمت فرش رابطه مستقیمی دارند قیمت این دسته2 از فرش ها بالاتر از همه فرش هاست . با کیفیت ترین و اولین فرش های ماشینی دز شهرستان کاشان بافته و تولید می شوند و به سایر شهر های ایران حتی به کشور های دیگر نیز صار می شوند و با این که این فرش ها تازه پا به عرصه تجارت گذاشته اند توانسته اند فروش خوبی را داشته باشند . فرش های ماشینی 1500 شانه برای اولین بار در سال 1396 تحت عنوان  ظریف ترین فرش های ماشینی در دنیا تولید شده است به کار بردن نازک تربن و ظریف ترین نمره نخ از ویژگی های بارز این محصول تازه تولید می باشد .
تراکم این فرش 4500 می باشد . تعداد شانه و تراکم بالای فرش های 1500 شانه سبب شده است تا طرح های بی نظیری تولید  شوند که در حال رقابت تنگاتنگ با انواع فرش های دستبافت هستند . ارتفاع نخ خاب این فرش بسیار کوتاه است از  این نظر جنبه تزئینی دارند برای تولید فرش های ماشینی از چند نوع نخ استفاده می شود که عبارت اند از : 1- نخ تار از پنبه اصل تهیه می شوند  و همچنین نخ پود از جوت که از کشور هندوستان خریداری می شود درست می شود .   2- جنس نخ خاب که فرش های متفاوت است اما اکثر تولید کنند گان برای فرش های 1500 شانه از 100 درصد آکریلیک هیت ست شده استفاده می کنند .   3- حخ ریشه فرش که به انتهای فرش دوخته می شود و جنبه تزئینی دارد از جنس پنبه می باشد .
از ویژگی هایی که برای الیاف آکریلیک هیت ست شده می توان نام برد مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت و گرما و ضد حساسیت و ضد پرز دهی می باشد . تراکم بسیار بالای این محصولات سبب شده است تا بسیار نرم و لطیف شوند . اگر بخواهیم از معایب این فرش زیبا صحبت کنیم باید بگوییم که در مقایسه با فرش های 1200 شانه و 1000 شانه ارتفاع نخ خاب کمی دارد نمی توان از آن به عنوان یک کف پوش برای نشستن روی آن استفاده کرد .
اما به خاطر این که زیبایی بالایی دارد این عیب و نقص آن به چشم نمی آید .
نمونه فرش های 1500 شرکت فرش کاشان
•    فرش های ماشینی 1500 شانه طرح راحیل
•    فرش های ماشینی 1500 شانه طرح ثمین
•    فرش های ماشینی 1500 شانه طرح محیا
•    فرش های ماشینی 1500 شانه طرح سارا
•    فرش های ماشینی 1500 شانه طرح آفرینش
فرش های ماشینی 1200 شانه
از دیگر فرش هایی که به عنوان فرش های دستباف گونه یاد می شود فرش های ماشینی 1200 شانه می باشد که به دلیل تراکم بالای آن ظرافت و زیبایی کار را دو چندان کرده و جزء فرش های ریزبافت و نفیس قرار می دهد و انگار یک تابلو فرش زیبای نقاشی به روی زمین پهن کرده است .
قیمت فرش های 1200 شانه از فرش های 1000 شانه بیشتر است و شما می توانید این فرش زیبا را در کارخانه فرش کاشان به قیمت مناسب تری خریداری کنید .
تراکم فرش های 1200 شانه 3600 است . این فرش با نخ 100 درصد آکرولیک بافته شده است که طی مراحل هیت ست شدن ویژگی هایی را دارا شده اند که عبارت اند از :
•    مقاوم بودن دربرابر حرارت و گرما
•    قابلیت شست وشو
•    جا به جایی آسان و راحت
•    مقاوم در برابر جذب رطوبت
برخی از فرش های ماشینی 1200 شانه که در شرکت فرش کاشان در طرح های زیبا تولید کرده است .
•    فرش ماشینی 1200 شانه طرح یونیک
•    فرش ماشینی 1200 شانه طرح هالیدی 4
•    فرش ماشینی 1200 شانه طرح ورسا
•    فرش ماشینی 1200 شانه طرح مهرگان
•    فرش ماشینی 1200 شانه طرح مستانه
خرید فرش های با ظرافت بالا از شرکت فرش کاشان
شرکت فرش کاشان انواع فرش های ماشینی با کیفیت را در شانه و تراکم های مختلف نظیر فرش ماشینی 500 شانه ، فرش ماشینی 700 شانه ، فرش ماشینی طرح 700 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی 1200 شانه د فرش ماشینی 1500  شانه در طرح و نگاره های مختلف در ابعاد استاندارد 6 متر ،9 متر ، 12 متر و غیر استاندارد کرده است .
شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه آنلابن شرکت فرش کاشان فرش زیبا و مورد نظر خود را انتخاب و به قیمت درب کارخانه خریداری کنید . از خدماتی که شرکت فرش کاشان برای مشتریان خود در نظر گرفته است عبارت اند از : ارسال رایگان کالا درب منزل و ضمانت نامه معتبر و کتبی می باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  استخدام در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه