قیمت بروز فرش ها در این فروشگاه : دوشنبه ۹۸/۱۲/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فروش فرش 1000 شانه در فروشگاه آنلاین

فروش فرش 1000 شانه

فرش 1000 شانه به عنوان یکی از فرش های ماشینی که به دنبال زیبایی بیشتر نسبت به فرش های با تعداد شانه و تراکم پایین و قیمتی مناسب نسبت به فرش با تعداد شانه و تراکم بالا توانسته مورد تقاضای خریداران زیادی قرار بگیرد امروزه در فروشگاه های معتبر با توجه به صنعت و تکنولوژی به صورت فروش فرش 1000 شانه در فروشگاه آنلاین رخ می دهد . این نوع فروش به سبب ازدیاد تقاضا در خرید این نوع محصول در کنار توجه به ارتباطات و فناوری های روز دنیا می باشد که در جهت کسب و کار و تولید و عرضه محصول به کار می رود و همین مطلب در فروش این فرش ماشینی به صورت اینترنتی در فروشگاه آنلاین فرش رخ می دهد .

فروش فرش 1000 شانه
فرش های ماشینی به طور کلی بر اساس تعداد شانه و تراکم به کار رفته در بافت فرش دسته بندی می شوند که فرش 1000 شانه یکی از این نوع فرش های ماشینی می باشد که بسته به کارخانه فرش بافی جهت تولید این محصول از الیاف و تراکم منحصر به خود استفاده می نمایند . یکی از بزرگ ترین تولید کننده و عرضه کننده های انواع فرش ماشینی در این زمینه را می توان فروشگاه فرش کاشان معرفی نمود که در کنار شیوه امکان خرید حضوری فرش از درب کارخانه با توجه به وجود آمدن ارتباطات اینترنتی جهت کسب و کار به راه اندازی فروشگاه آنلاین فرش کاشان اقدام نمود تا بتواند به این شیوه جدید نیز به فروش و عرضه محصولات خود بپردازد . این موضوع در ایجاد روش خرید آنلاین فرش برای خریداران از اقصی نقاط کشور تاثیر گذار بوده به طوری که امکان تهیه فرش با کیفیت و قیمت مناسب برای خریداران را به همراه دارد . در معرفی این دسته از فرش ماشینی در فروشگاه فرش کاشان می توان به ویژگی های این محصول که در این کارخانه برای تولید آن استفاده می شود اشاره داشت .

فرش 1000 شانه
فرش های ماشینی 1000 شانه که همان گونه از نام آن پیداست از تعداد شانه برابر 1000 و تراکم 3000 و در برخی از تولیدات با تراکم 3600 تولید می شود که این تراکم سبب مستحکم بودن فرش می شود و این تعداد شانه ظرافت و ریز بافتی فرش را به همراه دارد که این موضوع در زیبایی فرش تاثیر گذار می باشد . از ویژگی های دیگر این محصول می توان تعداد رنگ به کار رفته در فرش را که بر زیبایی این محصول می افزاید بیان نمود که در کارخانه فرش کاشان این تعداد رنگ از 8 رنگ شروع می شود که در دسته بندی فرش های 1000 شانه می توان بدین شرح بیان نمود :
فرش 1000 شانه 8 رنگ
فرش 1000 شانه 10 رنگ
فرش 1000 شانه 14 رنگ
البته معرفی یکی از شاخه های دیگر فرش 1000 شانه را می توان در این فرشگاه ، فرش 1000 شانه گل برجسته معرفی نمود که برای افراد خاص پسند تولید و عرضه می شود .
در کنار این ویژگی های فرش که زیبایی این محصول را به دنبال دارد می توان این نوع فرش ماشینی را از لحلاظ کیفیت نیز مورد بررسی قرار داد . فروشگاه فرش کاشان در تولیدات خود از بهترین نوع مواد اولیه بهره می گیرد تا یک فرش با کیفیت را دراختیار خریداران قرار دهد که در این زمینه می توان به جنس نوع الیاف به کار رفته در بافت فرش اشاره داشت . الیاف مصرفی جهت تولید فرش به دو قسم تقسیم می شوند که در معرفی آن ها می توان به الیاف مصرفی فرش به عنوان نخ خاب فرش چون آکریلیک هیت ست شده و الیاف پنبه به عنوان نخ پود فرش اشاره داشت . استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده در بافت این فرش های ماشینی به سبب خاصیتی که دارا می باشد شامل انعطاف پذیری بالا که سبب بازگشت به حالت اولیه در اثر پاخور شدن می شود و همچنین مقاومت بالایی که در برابر حرارت و گرما دارد و با برخورد با اجسام داغ تغییر شکل نمی دهد و همچنین عدم پرزدهی و ضد آلرژی بودن و همچنین مصرف الیاف پنبه با خاصیت نرمی و لطافتی که برای فرش به ارمغان می آورد سبب شده تا این محصول یعنی فرش ماشینی هزار شانه از کیفیت بالایی برخوردار گردد . استفاده از این الیاف در کنار نوع دستگاه بافنده فرش که در کارخانه فرش کاشان از بهترین نمونه آن یعنی دستگاه های بافندگی محصول شرکت وندویل بلژیک استفاده می شود و سبب ارائه یک فرش بدون عیب و نقص می گردد اشاره داشت که در عرضه فرش درجه یک موثر می باشد . در کنار ویژگی های دیگر این محصول می توان شکل هندسی مستطیلی این فرش را در ابعاد استاندارد فرش شامل فرش 6 متری ، فرش 1000 شانه 9 متری و فرش 12 متری را در کنار ابعاد سفارشی بافته شده مطابق با خواسته و نیاز خریدار بیان نمود . از ویژگی های منحصر به این دسته از فرش های ماشینی 1000 شانه را می توان طرح به کار رفته در فرش که توسط  کادر مجرب طراحی در این فروشگاه ارائه می شود و از جدید ترین و به روز ترین طرح های فرش می باشد در کنار متنوع ترین رنگ زمینه ایی به کار رفته در محصولات اشاره داشت .

قیمت فرش 1000 شانه
در تعیین قیمت فرش بر اساس المان های به کار رفته در تولید فرش  ، قیمت فرش تعیین می شود . با توجه به این مطلب قیمت فرش 1000 شانه نسبت به سایر فرش های ماشینی قیمتی مناسب تر را دارا می باشد . اما در فروش فرش 1000 شانه در فروشگاه فرش کاشان قیمت تعیینی برای فرش به قیمت درب کارخانه عرضه می گردد و این موضوع ریشه در نبود دلال و واسطه برای تولید و عرضه فرش می باشد .

فروش فرش 1000 شانه در فروشگاه آنلاین
با توجه به توضیحات بیان شده و پیشرفت تکنولوژی و روی آوردن افراد برای انجام کارها به صورت اینترنتی ، خرید و فروش فرش نیز به این سمت سوق یافته است و این موضوع سبب شده تا فروشگاه فرش کاشان را بر این دارد که برای فروش فرش 1000 شانه در فروشگاه آنلاین اقدام نماید . امکان فروش آنلاین فرش در این فروشگاه علاوه بر مزیت هایی که برای فروشنده یا همان تولید کننده دارا می باشد برای خریدار نیز به همراه می باشد که در بیان یکی از آن می توان دسترسی سریع و آسان به فرش مورد نظر با قیمت درب کارخانه را معرفی نمود . در کنار این مزیت می توان خدماتی چون ارسال رایگان فرش در فروشگاه فرش کاشان را برای خریداران فرش 1000 شانه در فروشگاه آنلاین نیز بیان نمود که در کاهش هزینه برای خرید فرش تاثیر گذار می باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه