برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۹۹/۸/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فروش آنلاین فرش فانتزی

خرید اینترنتی فرش فانتزی

قالی ماشینی فانتزی کاشان
فرش های ماشینی کاشان
از نظر طرح و رنگ به دو دسته فرش فانتزی ماشینی و فرش کلاسیک ماشینی تقسیم می شوند. فرش های مدرن فانتزی به لحاظ طراحی با فرش های ماشینی کلاسیک متفاوت هستند و محبوبیت زیادی در میان خریداران دارند.
قالی ماشینی فانتزی از سبک های جدید فرش کاشان است که نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون های امروزی ایفا می کند. طرح های فرش فانتزی کاشان با دکوراسیون های متعدد همخوانی بیشتری نسبت به فرش های دیگر دارد زیرا این فرش های ماشینی با رنگ های شاد و براق بافته می شوند و نظر هر بیننده ای را به خود جلب می نمایند.
فرش فانتزی اتاق خواب یکی از پرکاربردترین کارایی این قالی های زیبا است. این محصولات می توانند آرامش خاصی را به پیرامون اتاق خواب کودکان و بزرگسالان می دهند.

قالی های فانتزی کاشان غالبا با الیاف پلی استربافته می شوند و ضد حساسیت و بدون پرز هستند. این فرش های ماشینی درجه یک کاشان طراحی خاصی ندارند و طرح و نقوش آن ها به راحتی قابل تشخیص است.

انواع فرش ماشینی فانتزی کاشان
فرش ماشینی فانتزی شگی
فرش ماشینی فانتزی فریز
فرش ماشینی فانتزی شنل
فرش ماشینی ابرنگی فانتزی
گلیم فرش ماشینی فانتزی
فرش ماشینی ویتینج فانتزی
فرش ماشینی فانتزی گبه


فرش های فانتزی شگی از فرش های پرزبلند فانتزی بازار هستند که بیشتر جنبه تزیینی دارند و مناسب فضاهای کم رفت و امد می باشند. الیاف این قالی ماشینی شیک از جنس پلی پروپلین، اکریلیک و پلی استر است و وزن سبکی دارند. ساختار این فرش فانتزی سبب شده تا تمیز کردن فرش کار دشواری باشد و گرد و غبار بیشتری در فرش باقی بماند.

فرش های فریز فانتزی کاشان بر خلاف فرش های شگی پرزبلند هستند و با نام فرش پرز بریده معرفی می شوند. تراکم طولی این محصولات بالا است و نخ خاب فرش تابیدیگی و فشردگی زیادی دارد.
قالی ماشینی درجه یک فانتزی فریز نقطه مقابل فرش شگی فانتزی است و می تواند در مکان های پرترد نیز استفاده شود. خاصیت ارتجاعی و عدم ایجاد حساسیت از خصوصیات این قالی های ماشینی با دوام است.

قالی های ماشینی شنل نوعی دیگر از فرش فانتزی کاشان است که با الیاف متفاوتی چون نخ اکرلیک، نخ پلی استر و نخ پلی پروپلین بافته شده می شوند.
برخی از این فرش ها با مخلوطی از چند نوع نخ خاب بافته شده و به آن ها فرش فانتزی شنل درصد دار گفته می شود. این نوع فرش ها کیفیت پایین تری نسبت به فرش شنل فانتزی اکریلیک دارند و گاها با شست شو دچار آبرفتگی می شوند.

برای خرید جدیدترین فرش های فانتزی کاشان می توانیم به سراغ فرش فانتزی ابرنگی و فرش فانتزی ویتینج و یا کهنه نما برویم و زیباترین طرح ها را در میان این محصولات خریداری کنیم.
فرش های کهنه نمای ویتینج با موادی به نام هیپوکلریت کلسیم به یک ترکیب شیمیای است شسته می شود تا حالت کهنه بگیرد و قدیمی بودن فرش را نشان دهد. قالی ماشینی ویتینج فانتزی کاشان 1200 شانه است و با ابعاد مختلف برای مکان هایی مانند فرش کهنه نما آشپزخانه و فرش راهروها استفاده می گردد.

خرید اینترنتی فرش ماشینی فانتزی کاشان
امروزه به دلیل مشغله های کاری خیلی ها موفق به خرید فرش مناسب برای منزل نمی شوند. خرید فرش ماشینی فانتزی مناسب با دکوراسیون خانه از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که انتخاب فرش فانتزی مناسب می تواند به دکوراسیون زیبایی خاصی دهد و جلوه ای زیبا در برابر دیدگان مخاطب به وجود بیاورد.

همیشه برای خرید باکیفیت ترین فرش ماشینی فانتزی باید به نوع کاربرد فرش و نوع نخ خاب فرش توجه داشت تا در گذر زمان دچار حساسیت های ناشی از الیاف مصنوعی فرش نشد و بیشترین استفاده را از فرش کرد.
همان طور که گفته شد بهترین فرش های فانتزی کاشان از جنس اکریلیک هستند که می توانند سالیان سال در خانه به کار روند و هیچ گونه تغییر حالت و تغییر سایزی نداشته باشند. الیاف اکریلیک هیت ست شده فرش فانتزی مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی مانند گرمای نورخورشید دارند.
فرش های فانتزی پلی استر کیفیت بالایی دارند ولی در حد فرش اکریلیک فانتزی نمی باشند. الیاف پلی استر هیت ست فرش فانتزی دارای درخشندگی فوق العاده ای می باشند و زیبایی زیادی را برای فرش فانتزی به وجود می آورند.

با این اوصاف می توان برای خرید فرش ماشینی فانتزی درجه یک به کارخانه تولید کننده فرش مراجعه کنیم. وجود مسافت های طولانی و هزینه های گراف رفت و امد و همچنین ترافیک و شلوغی بازار  باعث شده تا خرید حضوری فرش فانتزی از کارخانه کار دشواری باشد از این رو می توان روش دیگری را برای این کار انتخاب کرد.
خرید اینترنتی فرش فانتزی کاشان از بهترین راه های خرید فرش فانتزی اصل از کارخانه می باشد که با وجود پیشرفت تکنولوژی برای همگان میسر شده است.
در خرید انلاین فرش فانتزی کاشان می توان به صورت تمام وقت به تمامی طرح های قالی ماشینی فانتزی کاشان دسترسی داشت و بدون هدر دادن وقت و هزینه های جانبی اضافی به فرش دلخواه دسترسی پیدا کرد.

تنوع طرح و رنگ و ارسال رایگان فرش فانتزی از خصوصیات فروش آنلاین فرش فانتزی کاشان است که باعث می شود خریدار بدون دلواپسی به طرح و رنگ دلخواه دسترس پیدا کند. 

قیمت فرش های فانتزی موجود در این مراکز، قیمت مصوب کارخانه است و هیچ گونه دلال و واسطه ای از این معاومله سود نمی برد. نبود واسطه های و ارسال رایگان فرش از دلایل عرضه فرش فانتزی با نازلترین قیمت در فروشگاه های اینترنتی می باشد.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه